Σύνδεση
Μέλη Ο.Σ.Αχ.


Τρίτη, 23 / 12

Τελευταία ενημέρωση:11:13:19 AM

Οδοντιατρικοί Σύλλογοι Ελλάδος

 

ΟΔ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ Δ.Σ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1.1 ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΙΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΑΛΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΛΗ ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΖΕΡΤΖΕΜΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1.2 Εκπρόσωποι ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1.3 ΔΑΝΕΛΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
Γραφεία: Αναστασιάδη 4, 301 00 ΑΓΡΙΝΙΟ
2.4 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΩΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΤΣΙΜΠΕΡΛΕΝΙΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΜΠΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΕΛΟΣ ΦΑΣΟΥΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.5 Εκπρόσωπος ΑΛΕΞΑΚΗ ΟΛΓΑ
Γραφεία: Πρόεδρο ΚΩΤΑΝΤΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟ Ν.Μποτσαρη 89, 303 ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ   
3. 6 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΝΤΕΒΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΗ ΧΟΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΑΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
3.7 Εκπρόσωπος ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραφεία: Χαρμαντά 7, 211 00 ΝΑΥΠΛΙΟ
4. 8 ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΚΑΛΑΠΟΔΑ ΕΛΕΝΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΛΑΓΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΜΕΛΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4.9 Εκπρόσωπος ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΣ
Γραφεία: Φιλελλήνων 8, 221 00 ΤΡΙΠΟΛΗ
5. 10 AΡΤΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΜΑΓΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
5.11 Εκπρόσωπος ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γραφεία:Κ.Παλαμά 28, 471 00 ΑΡΤΑ
6.12 ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΤΖΟΥΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜ. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΑΡΙΣ
ΜΕΛΗ ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΖΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΥΓΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6.13 Εκπρόσωποι ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6.14 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
6.15 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6.16 ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6.17 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6.18 ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6.19 ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6.20 ΔΑΜΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
6.21 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6.22 ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
6.23 ΖΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6.24 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6.25 ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
6.26 ΚΑΚΟΥΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
6.27 ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
6.28 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΦΙΛΑΝΘΗ
6.29 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΑΡ.
6.30 ΚΟΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6.31 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6.32 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6.33 ΚΟΦΙΝΑ ΕΛΕΝΗ
6.34 ΚΡΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6.35 ΛΥΓΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6.36 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
6.37 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΝΟΣ
6.38 ΝΤΟΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
6.39 ΠΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
6.40 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
6.41 ΡΟΥΣΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6.42 ΣΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6.43 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6.44 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6.45 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6.46 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
6.47 ΤΟΜΠΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6.48 ΦΕΓΚΑΛΙ ΤΖΟ
6.49 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6.50 ΧΑΡΙΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
6.51 ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6.52 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Γραφεία: Νικηταρά 8-10 106 78 ΑΘΗΝΑ,
7.52 ΑΧΑΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ   
ΤΑΜΙΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΓΚΡΕΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7.53 Εκπρόσωποι ΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7.54 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Γραφεία: Παντανάσσης 70-72, 262 21 ΠΑΤΡΑ
8.55 ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΑΡΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ Λουιζα)
ΡΟΖΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
8.56 Εκπρόσωπος ΤΣΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραφεία: Ερκυνας 3, 321 00 ΛΕΙΒΑΔΙΑ
9.57 ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΜΠΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΕΛΗ ΧΡΗΣΤΟΥ-ΚΙΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ
Γραφεία: Ηλ.Φάσσα 3, Τ.Θ. 108, 511 00 ΓΡΕΒΕΝΑ
10.58 ΔΡΑΜΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΤΕΓΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΚΑΠΠΑ ΣΟΦΙΑ
ΜΕΛΗ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.59 Εκπρόσωπος ΤΙΚΦΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Γραφεία: Μ.Αλεξάνδρου 42, 661 00 ΔΡΑΜΑ
11.60 ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΤΣΙΡΙΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΛΗ ΒΕΡΓΟΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
11.61 Εκπρόσωποι ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11.62 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Γραφεία: Γ.Μαύρου 2, Τ.Θ. 12, 851 00 ΡΟΔΟΣ   
12.63 ΕΒΡΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΙΡΤΣΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΜΕΛΗ ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12.64 Εκπρόσωποι ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
12.65 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Γραφεία: Σωκράτη Οικονόμου 4, 68100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
13.66 ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
13.67 Εκπρόσωποι ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
13.68 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γραφεία: Μιαούλη 2, 341 00 ΧΑΛΚΙΔΑ
14.69 ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΛΟΥΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΒΟΥΛΤΣΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΜΕΛOΣ ΚΟΜΙΩΤΗ ΜΑΥΡΑ
Γραφεία:Φωσκόλου 4, 291 00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
15.70 HΛΕΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΠΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΕΛΗ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡ.
15.71 Εκπρόσωποι ΣΠΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
15.72 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Γραφεία: Μανωλοπούλου 14, 271 00 ΠΥΡΓΟΣ
16.73 ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΑΛΙΚΗ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΑΡΙΖΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΜΑΤΖΑΡΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
ΑΝΑΠΛ.ΓΡΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΝΑΠΛ.ΤΑΜ ΗΩ ΒΑΡΖΩΚΑ
ΜΕΛΗ ΑΛΔΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
16.74 Εκπρόσωποι ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16.75 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γραφεία: Μ.Αλεξάνδρου 42, 591 00 ΒΕΡΟΙΑ
17.76 HΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΤΡΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΜΠΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΛΗ ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΟΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ τ. Γεω
ΣΑΒΙΟΛΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
17.77 Εκπρόσωποι ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
17.78 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γραφεία:Κριτοβουλίδου 19, 712 01 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
18.79 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
18.80
Γραφεία: Γρ.Λαμπράκη 17α' , 461 00 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
19.81 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΒΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΜΕΙΜΑΡΙΔΟΥ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΚΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΛΗ ΒΡΑΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΟΜΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19.82 Εκπρόσωποι ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
19.83 ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19.84 ΚΟΜΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19.85 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ
19.86 ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΝΗΣ-ΔΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19.87 ΚΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19.88 ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
19.89 ΜΕΣΘΑΝΕΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19.90 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
19.91 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19.92 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19.93 ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
Γραφεία: Μητροπόλεως 40, 546 23 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, www.osth.gr
20.94 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΙΩΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΣΙΟΝΤΗ ΑΘΗΝΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΕΛΗ ΠΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΤΑΧΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΖΑΛΟΚΩΣΤΑ ΕΥΘΑΛΙΑ
20.95 Εκπρόσωποι ΠΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
20.96 ΡΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραφεία: Γ.Παπανδρέου 2 Κτιριο Β΄, 454 45 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
21.97 KAΒΑΛΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΕΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΤΣΕΤΙΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΤΑΜΙΑΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜ. ΤΖΟΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΖΙΓΚΡΙΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΑΝΔΡΕΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21.98 Εκπρόσωποι ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.99 ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραφεία: Φιλ. Εταιρείας 9, 654 03 ΚΑΒΑΛΑ
22 100 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΡΥΝΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22. 101 Εκπρόσωπος ΛΕΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22. 102 ΧΑΤΖΗΒΕΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραφεία: Ταλιαδούρου 2, 431 00 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
23. 103 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΤΕΦΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΣΟΥΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
23 104 Εκπρόσωπος ΛΟΥΔΟΒΙΩΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Γραφεία: Γράμμου 33, 521 00 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
24 105 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΠΙΤΣΙΝΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΜΕΛΗ ΚΑΚΑΦΙΚΑ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ
24 106 Εκπρόσωπος ΜΠΟΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
Γραφεία: Ι.Πολυλά 22Γ, 491 00 ΚΕΡΚΥΡΑ
25. 107 ΚΕΦΑΛ/ΝΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΜΠΟΘΕΚΡΑΣ-ΚΟΤΣΟΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΓΑΡΜΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΤΖΑΝΝΕΤΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
25 108 Εκπρόσωπος ΓΑΡΜΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Γραφεία: 281 00 ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
26 109 ΚΙΛΚΙΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ
ΜΕΛΟΣ ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΕΙΡΜΕΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26 110 Εκπρόσωπος
Γραφεία:Προέδρου ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, Ανδρούτσου 11, 612 00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΚΙΛΚΙΣ
27. 111 ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΝΕΡΑΤΖΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΓΚΛΟΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΛΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΗΚΑ ΣΟΦΙΑ
27 112 Εκπρόσωποι ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27. 113 ΤΖΗΚΑ ΣΟΦΙΑ
Γραφεία: Ξ.Τριανταφυλλίδη 19, 501 00 ΚΟΖΑΝΗ
28 114 KOΡΙΝΘΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ
ΜΕΛΗ ΚΟΥΤΟΥΛAΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ
28 115 Εκπρόσωποι ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28 116 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
Γραφεία: Δαμασκηνού 60-62, 201 00 ΚΟΡΙΝΘΟΣ
29 117 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΜΕΛΙΤΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΑΣΩΜΑΤΙΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΟΦΙΚΙΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΜΕΛΗ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΘΗΡΕΣΙΑ
ΡΟΥΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29 118 Εκπρόσωπος ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραφεία: Δωδεκανήσου 1, 841 00 ΣΥΡΟΣ
30. 119 ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΕΛΗ ΦΕΡΔΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΚΙΟΤΣΑΛΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΒΑΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
30 120 Εκπρόσωπος ΦΕΡΔΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γραφεία: Αρχιδάμου 77-79, 231 00 ΣΠΑΡΤΗ
31. 121 ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ Α΄ ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ Β΄ ΚΛΕΙΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜ. ΚΑΡΑΒΑΚΑ ΣΟΦΙΑ
ΑΝ.ΤΑΜΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΕΛΗ ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΑΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
31 122 Εκπρόσωποι ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
31 123 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Γραφεία: Eρ.Σταυρού 9-17, 412 21 ΛΑΡΙΣΑ
32. 124 ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΛΩΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΤΑΒΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜ. ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΛΗ ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32 125 Εκπρόσωπος ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραφεία: Πιταροκίλη 4, 721 00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
33 126 ΛΕΣΒΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΛΑΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΚΟΥΚΟΥ ΖΩΗΡΩ
ΤΑΜΙΑΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ
ΜΕΛΗ ΚΑΡΑΚΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΥΝΟΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
33 127 Εκπρόσωπος ΚΟΥΚΟΥ ΖΩΗΡΩ
Γραφεία: Καβέτσου 17, 811 00 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
34. 128 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΖΕΡΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΜΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
Γραφεία: Μπουμπουλίνας 1, 311 00 ΛΕΥΚΑΔΑ
35 129 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΛΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΧΑΒΔΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΖΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΝΤΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΞΑΝΘΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
35 130 Εκπρόσωποι ΧΑΒΔΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
35 131 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Γραφεία: Ξενοφώντος 1, 382 21 ΒΟΛΟΣ
36 132 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΡΟΥΜΠΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΟΡΦΟΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
36 133 Εκπρόσωποι ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
36 134 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
Γραφεία: Κ.Γεωργούλη 8, 241 00 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
37 135 ΞΑΝΘΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΣΑΜΨΩΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΜΑΛΚΟΤΣ ΧΑΣΑΝ
ΜΕΛΗ ΔΑΣΤΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
37 136 Εκπρόσωπος ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γραφεία: Τ.Θ. 37, 671 00 ΞΑΝΘΗ
38 137 ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ MENENAKOY ΜΑΡΙΑ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΕΛΗ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΣΕΛΗΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΤΖΕΡΜΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
38. 138 Εκπρόσωποι ΒΟΙΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
38. 139 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38. 140 ΜΕΝΕΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
38. 141 ΚΕΜΕΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
38. 142 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38. 143 ΤΖΕΡΜΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
38. 144 ΖΕΡΒΟΥ-ΒΑΛΒΗ ΦΛΩΡΑ
38. 145 ΣΕΛΗΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Γραφεία: Νοταρά 71, 185 35 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
39 146 ΠΕΛΛΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΒΛΑΔΙΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΕΛΗ ΔΕΜΙΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΤΑΦΡΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΟΣΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
39 147 Εκπρόσωποι ΔΕΜΙΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
39 148 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Γραφεία: Φιλίππου 26, 582 00 ΕΔΕΣΣΑ
40. 149 ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΑΜΙΑΣ ΡΙΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΛΟΛΟΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΜΟΥΣΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
40 150 Εκπρόσωποι ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
40 151 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραφεία: 25ης Μαρτίου 12, 601 00 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
41 152 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΑΓΩΓΙΑΤΗ ΑΝΘΗ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ Β΄ ΝΤΟΥΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΜΑΥΡΕΤΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΦΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
41 153 Εκπρόσωπος ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γραφεία: Κύπρου 20,481 00 ΠΡΕΒΕΖΑ
42. 154 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΑΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΕΛΗ ΚΑΛΛΙΓΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
42 155 Εκπρόσωποι ΓΟΥΙΒΕΡΤ ΒΑΣΙΛΗΣ
Γραφεία: Λ.Κουντουριώτη 124, 741 00 ΡΕΘΥΜΝΟ
43 156 ΡΟΔΟΠΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΧΑΣΑΝ ΕΚΡΕΜ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΧΑΛΒΑΤΖΕΛΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜ. ΓΕΛΑΤΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΑΝ.ΤΑΜΙΑΣ ΤΣΟΛΑΚ ΣΟΥΑΤ
Μέλος ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
43 157 Εκπρόσωποι ΜΟΛΛΑ-ΙΜΠΡΑΧΗΜΟΓΛΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
43 158 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γραφεία: Ορφανουδάκη 16, 691 00 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
44 159 ΣΑΜΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΣΑΚΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΖΑΡΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ
Γραφεία:   Θ.Σοφούλη 31 & Αρεως 831 00 ΣΑΜΟΣ
45 161 ΣΕΡΡΩΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΥΤΡΟΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΜΠΑΡΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΕΛΗ ΦΡΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
45 162 Εκπρόσωποι ΜΠΑΡΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
45 163 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Γραφεία: Τσαλοπούλου 12, 621 23 ΣΕΡΡΕΣ
46.164 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΣΤΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ-ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΧΥΤΑ ΕΛΕΝΑ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
46 165 Εκπρόσωποι ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46 166 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Γραφεία: Απολλωνος 7, 421 00 ΤΡΙΚΑΛΑ
47 167 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΑΛΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
47 168 Εκπρόσωποι ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
47 169 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
Γραφεία: Βύρωνος & Χαντζοπούλου 35, 351 00 ΛΑΜΙΑ
48 170 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΜΑΘΕΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΛΗΤΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΚΥΡΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
48 171 Εκπρόσωποs ΠΕΡΚΑ ΑΘΗΝΑ
Γραφεία: Στεφ.Δραγούμη 22, 531 00 ΦΛΩΡΙΝΑ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
49. 172 ΦΩΚΙΔΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΚΡΙΤΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΛΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΑΝΝΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΠΙΛΑΛΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ
ΜΕΛΟΣ ΨΑΡΟΜΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Γραφεία: Ανδρούτσου 11, 331 00 ΑΜΦΙΣΣΑ
50. 173 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΕΣΤΩΡ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜ. ΖΑΒΟΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΜΕΛΗ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΟΣΙΑ
ΒΑΣΙΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
50 174 Εκπρόσωπος ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Γραφεία: 631 00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
51. 175 ΧΑΝΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΡΑΪΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΛΙΓΟΞΥΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΗ ΒΙΤΣΙΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
51 176 Εκπρόσωποι ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
51 177 ΨΥΛΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Γραφεία: Σφακίων 32, 731 34 ΧΑΝΙΑ
52. 178 XIOY ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΤ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜ. ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΚΕΡΜΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
52. 179 Εκπρόσωπος ΜΟΣΧΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραφεία: Προέδρου ΚΑΡΑΜΟΥΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, Πολυτεχνείου 31, 821 00 ΧΙΟΣ

 

Βρίσκεστε εδώ: Home Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ Λοιποί Οδοντιατρικοί Σύλλογοι Ελλάδος